Aktualności

Bank PEKAO SA wspiera Wesołego Kundelka

16.09.2020

Bank Pekao SA zasilił znaczną sumą konta naszej Fundacji Wesoły Kundelek, za co z całego serca i gorąco dziękujemy Zarządowi. Pieniążki zostaną przeznaczone na działania statutowe, zmniejszenie bezdomności poprzez darmowe czipowanie zwierząt oraz dopłaty do sterylizacji psów i kotów. Dziękujemy bardzo!

Dowiedz się więcej...

Rossmann dla Wesołego Kundelka

25.04.2017

Rossmann wraz z Bieszczadzkim Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w Lesku dzielnie wspierają nasze schronisko. Wystarczy się zalogować i już wspieracie! http://www.rossmann.pl/firma/pl-pl/CSR/Wspieramy-klub-Rossmann

Dowiedz się więcej...

Gwiazdy wspierają Wesołego Kundelka

03.02.2017

Bartłomiej Topa ,Aleksandra Popławska, Leszek Lichota, Jacek Lenartowicz i Jarosław Boberek znaleźli trochę czasu i dobrej woli żeby wesprzeć nasze schronisko ciepłymi słowami i fajnymi zdjęciami. Dziękujemy im bardzo za pomoc, mam nadzieję, że pomoże nam to w uskutecznianiu akcji Nie kupuj, adoptuj!

Dowiedz się więcej...

Prezenty od młodej pary

11.02.2016

Odwiedziła nas młoda para, tzn. para młoda z podarunkiem dla schroniska. Pomysł świetny, zamiast kwiatów poprosili gości weselnych o karmę dla bezdomnych psiaków. Świetny pomysł i inicjatywa. Dziękujemy bardzo!

Dowiedz się więcej...