Przyjaciele

Dziękujemy wszystkim znajomym za wsparcie. 

Dziękuję leskiej grupie wsparcia „Pomagamy Schroniskom” i Pani Barbarze Bisz za dostarczenie prezentów do naszego schroniska w postaci kołder i jedzenia. Dziękuję!

Dziękuję uczniom klasy I A i I C Szkoły Podstawowej im. Wincentego Pola w Lesku za dostarczenie wyposażenia w postaci kołder, koców, misek, obróżek. Bardzo miły gest od najmniejszych mieszkańców tego miasteczka.

Dziękujemy Januszowi Rachwałowi za ciągła pomoc, opiekę i układanie psów.

Dzięki Wiśnia za wsparcie na spotkaniu z władzami.

Dziękujemy wolontariuszom z ZST w Lesku oraz wolontariuszom z leskiego gimnazjum zwłaszcza Norbertowi. Wkładają mnóstwo czasu i serca w układanie zwierząt.

Norbert jest codziennie bez względu  na pogodę, w deszcze, śniegi, upały. Święta i dni szkolne. W wakacje codziennie kilka godzin. Wkłada olbrzymią pracę i jeszcze większe serce. Dziękujemy!

Podziękowania za współpracę z ANIMALS OTOZ Dębica
http://inspektoratdebica.wordpress.com/

Schronisko Kundelek w Rzeszowie
http://kundelek.rsoz.org/

Podziękowania dla Zakładu Karnego w Uhercach Mineralnych, grupie więźniów, a dokładniej Klubowi Turystyczno – Krajoznawczo – Ekologicznemu „ŻBIK”, która zebrała i przekazała dary w postaci legowisk, misek, jedzenia i wiele innych niezbędnych gadżetów z okazji Światowego Dnia Zwierząt. Niezwykle miły gest.

Kolejna pomoc od więźniów z Zakładu Karnego w Uhercach Mineralnych. Przygotowujemy teren pod nowe, lepsze schronisko. Dziękujemy!!!!